Кольорові принтери vs монохромні принтери

Кольорові принтери vs монохромні принтери

Оскільки ціни на кольорові лазерні принтери стають доступнішими, вони виявляються більш привабливими для малого бізнесу. Однак кольоровий друк має ряд серйозних нюансів, тому рішення про придбання кольорового лазерного принтера слід обдумати.

Вартість принтера

Чорно-білі лазерні принтери набагато дешевші, ніж кольорові, як для покупки, так і для експлуатації.

Монохромний лазерний принтер початкового рівня буде коштувати майже удвічі дешевше кольорового. Також зауважте, що кольоровий принтер буде друкувати повільніше, а вартість однієї копії буде вища.

Вартість сторінки

Монохромні лазерні принтери використовують один картридж із чорним тонером. Кольорові лазерні принтери зазвичай використовують чотири картриджі: блакитний, пурпуровий, жовтий і чорний.

Кольоровий принтер використовує більше тонера для друку однієї сторінки, що значно збільшує вартість сторінки.

Картриджі кольорових та чорно-білих лазерних принтерів можна заправляти та відновлювати, але настане момент, коли вони потребуватимуть заміни.

В будь якому випадку заправка чи відновлення кольорового картриджу коштує дорожче, що ще збільшує вартість однієї сторінки друку на кольоровому принтері.

Фізичні характеристики

Кольорові лазерні принтери зазвичай більші, важчі та повільніші, ніж їх чорно-білі аналоги.

Це варто зауважити, коли ви обираєте принтер для дому чи офісу, щоб мати розуміння, де та як облаштувати постійне місце розташування принтера з легким доступом до нього.

Швидкість друку – одна з найголовніших характеристик будь-якого принтера. Зауважимо, що монохромні принтери друкують більше сторінок за хвилину, ніж кольорові принтери.

Точна кількість сторінок залежить від моделі принтера та завжди вказана в його характеристиках.

Переваги кольорового друку

Хоча кольоровий друк коштує дорожче, він також має значні переваги. Кольоровий друк не тільки виглядає красивішим, ніж чорно-білий, але й має більше ефекту.

Дослідження показують, що використання кольору збільшує ймовірність того, що потенційні клієнти зупиняться та прочитають ваше повідомлення, на 80 відсотків.

Якщо ваші роздруківки мають привернути увагу читачів, кольоровий принтер може бути дуже вигідною інвестицією.

Сервісний центр Тех-Ас пропонує купити кольорові б/в принтери які пройшли технічний огляд нашими спеціалістами, тож ми гарантуємо їх працездатність. Також, ми надаємо консультації з вибору ідеального принтера чи багатофункціонального пристроя, який буде максимально задовольняти ваші потреби.


Coded by Cl!cker