Заправка струменевих картриджів

Заправка струменевих картриджів

Ціна заправки від 140 грн.
Час заправки
від 20 хвилин до доби
(в залежності від стану друкуючої головки та частоти користування)

Заправка струменевого картриджа включає наступні роботи:

  1. Акуратне розбирання корпусу картриджа, видалення попередніх чорнил.
  2. Промивання картриджа від залишків чорнила.
  3. Промивання друкуючих сопел картриджа.
  4. Заповнення картриджа високоякісним чорнилом, суворо відповідним даної моделі картриджа.
  5. Тестування картриджа у лабораторних умовах.
  6. Заклеювання друкуючих сопел картриджа спеціальною стрічкою для виключення можливості попадання атмосферного повітря в сопла картриджа при транспортуванні.

Система струменевого принтера відрізняється тим, що картриджі заправлено чорнило, а не тонер, як у лазерного принтера. Струменеві принтери в основному призначені для невеликого обсягу друку, так як чорнило швидко закінчується і вимагає заправки або заміни. Слід пам'ятати, що чорнило має властивість пересихати, якщо принтером довго не користуватися. Тоді, крім заправки струменевого картриджа, виникає потреба у прочистці друкувальної головки принтера.

Слід також мати на увазі, що струменевий картридж має дуже «ніжну» електричну частину, яка може вийти з ладу навіть при першій перезаправці під впливом багатьох факторів (статична електрика, стрибок напруги в електромережі живлення тощо). При цьому картридж стає непридатним для експлуатації.

Тому, щоб не зашкодити своєму принтеру, слід звернутися до сервісного центру. Фахівці сервісного центру «Тех-Ас» у Харкові дадуть кваліфіковану відповідь на будь-яке ваше запитання та здійснять якісну заправку струменевих картриджів. Для всіх наших клієнтів кур'єрська доставка по Харкову – безкоштовно.

ПАМ'ЯТАЙТЕ! При використанні заправлених картриджів, як у нашому сервісному центрі, так і самостійно, Ви позбавляєтеся гарантії виробника на принтер!

Оберіть підкатегорію
Coded by Cl!cker