Заправка лазерних картриджів

Заправка лазерних картриджів

Ціна заправки від 250 грн.
Час заправки
від 15 хвилин

Роботи із заправки картриджа для лазерного принтера включають:

  1. Акуратне розбирання корпусу картриджа, видалення відпрацьованого тонера, що міститься в бункері відпрацювання.
  2. Очищення картриджа від залишків попереднього тонеру, для виключення так званого "конфлікту тонерів", що може призводити до плям під час друку.
  3. Очищення всіх деталей та складових картриджа, змазування та полірування їх відповідними розчинами.
  4. Наповнення бункера тонера картриджа тонером, який відповідає даній моделі картриджа з чітким дотриманням вагової норми заправки.
  5. Тестування картриджів на лабораторному обладнанні.
  6. Упаковка картриджа у спеціалізований світлонепроникний пакет.

Корпорація Xerox винайшла перший лазерний принтер у 1971 році, і коштував він на той час кілька сотень тисяч доларів. Сьогодні лазерні принтери міцно увійшли до нашого життя і стали незамінними помічниками як в офісі, так і вдома. Як і будь-яка техніка, лазерні принтери вимагають дбайливого та уважного відношення. Тому, як тільки ви помітили найменшу несправність або відхилення від нормальної роботи, необхідно негайно звернутися до сервісного центру. Фахівці сервісного центру «Тех-Ас» у Харкові дадуть кваліфіковану відповідь на будь-яке ваше запитання та зроблять якісне заправлення або відновлення картриджа.

Якщо на друкованому аркуші явно видно смуги, ваш принтер «говорить» про те, що в картриджі закінчується тонер, і його потрібно заправити або замінити. Звичайно, заправка лазерного картриджа коштуватиме дешевше, ніж покупка нового картриджа. Але тільки фахівець зможе сказати Вам точно, чи потребує Ваш картридж заправки, відновлення або заміни.

Заправка картриджа – справа тонка, потребує певних навичок та якісних матеріалів. Ми не рекомендуємо робити заправку картриджа самостійно. Діючи невміло, Ви можете лише заподіяти більше шкоди – завдати механічних пошкоджень, неправильно зробити заправку картриджа, за незнанням використовувати дешевий неякісний тонер, що надалі може позначитися на роботі не лише самого картриджа, а й принтера загалом.

Довірте турботу про вашу техніку спеціалістам харківського сервісного центру «Тех-Ас». Ми гарантуємо використання тільки оригінальних та якісних матеріалів при заправці, відновленні картриджів та ремонті, обслуговуванні принтерів, копірів, МФУ. Для всіх наших клієнтів кур'єрська доставка безкоштовно.

ПАМ'ЯТАЙТЕ! При використанні заправлених картриджів, як у нашому сервісному центрі, так і самостійно, Ви позбавляєтеся гарантії виробника на принтер!

Оберіть підкатегорію
Coded by Cl!cker