Оплата та доставка

Оплата та доставка

Способи оплати:

Готівкова оплата – Ви можете розрахуватися готівкою з кур’єром або в офісі за адресою Харків, пр. Гагаріна 24, якщо самостійно привезете картридж для заправки або техніку на ремонт.

Оплата на банківську картку – Ми надішлемо реквізити та інструкцію для оплати зручним для вас способом.

Безготівкова оплата – Ми підготуємо та надішлемо рахунок-фактуру, який ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої компанії. Для юридичних осіб ми надаємо пакет усіх необхідних документів.

Безготівкова оплата з ПДВ – Ми підготуємо та надішлемо рахунок-фактуру, який ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої компанії. Для юридичних осіб ми надаємо пакет усіх необхідних документів.

Способи доставки:

Кур’єрська доставка по місту Харків – безкоштовна, але в умовах воєнного стану здійснюється за попередньою домовленістю з урахуванням поточної ситуації в окремих районах міста (час повітряної тривоги, комендантська година, наявність кур'єра в районі, наявність та графік руху транспорту).

Для ближніх районів Харківської області так само діє безкоштовна кур’єрська доставка за попередньою домовленістю з урахуванням поточної ситуації в окремих районах області (час повітряної тривоги, комендантська година, наявність кур'єра в районі, наявність та графік руху транспорту).

Викликати кур’єра та дізнатися про можливість безкоштовної доставки можна за телефоном +38 (050) 777-34-13, або написати нам у месенджер або електронною поштою.

Також ви можете самостійно привезти картридж для заправки або техніку на ремонт в наш сервісний центр за адресою Харків, пр. Гагаріна 24 (станція Проспект Гагаріна по червоній лінії метро, вихід до Автовокзалу).

А поки ви чекаєте на свій картридж на Гагаріна, ми пригощаємо вас смачною кавою ;)

Наш графік роботи: ПН-ПТ 9:00-18:00 та СБ 10:00-15:00. Усі питання та консультації за телефоном +38 (050) 777-34-13, або напишіть нам у месенджер або електронною поштою.

Coded by Cl!cker