Сервісний центр «Тех-Ас» на Олексіївці

Сервісний центр «Тех-Ас» на Олексіївці

Через величезну популярність принтерів, копірів, багатофункціональних пристроїв (МФУ) сьогодні, кожен власник оргтехніки повинен розуміти, куди він може звернутися за якісною послугою із заправки картриджів (лазерних або струменевих).

Де знайти заправку картриджів у Харкові за доступною ціною? Ми дамо свою відповідь: сервісний центр "Тех-Ас" на Гагаріна та "Тех-Ас" на Олексіївці (Людвіка Свободи 39).

Наш сервісний центр «Тех-Ас» із заправки та відновлення картриджів у Харкові має давню та шановану репутацію. Ми пропонуємо безліч різних послуг, у тому числі заправка лазерних картриджів, заправка струменевих картриджів, відновлення картриджів, ремонт принтерів, і все це за розумними цінами.

У нас ви можете вибрати заправку картриджів за такими торговими марками принтерів як Brother, Canon, Epson, Hewlett-Packard, Lexmark, Xerox, Samsung та інші. Ви можете поставити свої запитання та замовити заправку картриджа швидко та безпечно через форму на сайті або поштою, телефоном або факсом.

Ви можете знайти наші сервісні центри «Тех-Ас» на Олексіївці (Людвіка Свободи 39) та на Гагаріна 24. Крім того, для всіх наших клієнтів кур'єрська доставка по Харкову здійснюється безкоштовно.

Якщо у вашому офісі або будинку є струменевий або лазерний принтер, МФУ або копір, для якого потрібно зробити відновлення або заправку картриджа, зверніться до нашого сервісного центру «Тех-Ас» і ви можете розраховувати на якісне, професійне обслуговування вашої техніки та прийнятні ціни для вашого бюджету.

Заправка картриджів є однією з альтернатив, яка не тільки економічно ефективна, а й найкраще з точки зору утилізації відходів. Адже на сьогоднішній день картриджі для принтерів є тим, що нам потрібно регулярно як для роботи, так і для особистих цілей. Тому ми часто шукаємо інші варіанти, щоб заощадити, замість покупки та використання дорогих оригінальних картриджів. Розуміючи ці потреби клієнтів, сервісний центр «Тех-Ас» у Харкові займається відновленням та заправкою картриджів усіх видів.

Заправка картриджа є найкращою альтернативою з кількох причин. По-перше, при заправці картриджа ви, по суті, платите лише за чорнило, і заощаджуйте на вартості самого картриджа, тому це найдешевший варіант продовжити функціональне життя своєї техніки. По-друге, враховуючи той факт, що мільйони використаних картриджів, які не є біологічними продуктами, що викидаються щодня, можете уявити купу не переробленого сміття, яку ми створюємо.

Звичайно, не можна використовувати той самий картридж для заправки вічно, рано чи пізно доведеться купити новий. Але, якщо порахувати, що в середньому один картридж можна заправити три – чотири рази, то грошова економія та допомога у збереженні довкілля стають очевидними.

Однак треба пам'ятати, що заправку картриджів слід довіряти професіоналам, адже намагаючись зробити це самостійно, ви можете просто зіпсувати картридж, а після цього постраждати може і техніка. Сервісний центр «Тех-Ас» чекає на ваші замовлення на заправку картриджів, щоб запропонувати вам низькі ціни та безкоштовну доставку по Харкову.


Coded by Cl!cker