Як купити принтер б/в?

Як купити принтер б/в?

Ціна нового принтера часто може бути надто високою для багатьох користувачів, незалежно від потреб – чи то для щоденного друку документів, чи то для друку кольорових фотографій. Якщо купівля нового принтеру для вас – це дуже дорого, вживаний принтер може бути кращим вибором.

Отже, як купити вживаний принтер? Перше, ви можете самостійно знайти інформацію, необхідну для вибору та придбання відповідного принтера. Друге, звернутися до фахівців сервісного центру Тех-Ас за консультацією з вибору та покупки вживаного принтера.

Що таке вживаний принтер? Це принтер, який раніше був у власності та має «пробіг», оскільки певний час ним користувався хтось інший. Так виникає питання про робочій стан б/в принтера, чи потрібна йому заміна деталей тощо.

У нас ви можете купити б/в принтери які пройшли технічний огляд в нашому сервісному центрі, тож ми гарантуємо їх працездатність. Також, ми надаємо консультації з вибору ідеального принтера чи багатофункціонального пристроя, який буде максимально задовольняти ваші потреби.

Типи принтерів

Принтери бувають різних типів, з яких можна вибрати також і вживаний. Для кожного типу потрібні власні чорнило або тонер, папір і підключення. Різні принтери також мають різні сильні та слабкі сторони.

Наприклад, лазерні принтери швидкі, але можуть бути не найкращими для друку фотографій. Струменеві принтери використовують багато чорнила, але вони друкують набагато кращі зображення. Покупці повинні розуміти свої потреби, щоб зробити найкращий вибір принтера.

Лазерний принтер

Лазерний принтер є хорошим вибором для людей, яким потрібно друкувати багато документів. Лазерні принтери часто вибирають для використання як в офісі, так і на виробництві чи вдома.

Вибираючи лазерний принтер б/у, потрібно врахувати кілька речей, щоб прийняти правильне рішення.

Наприклад, якщо принтер використовуватиметься в офісі, чи є у нього функція бездротового зв’язку? Він друкує лише чорно-білі копії чи також кольорові? Які технічні питання можуть виникнути в процесі використання вживаного принтера обраної марки? Яка буде ціна заправки картриджа або його заміна?

Струменевий принтер

Одним із найпоширеніших типів друкуючих пристроїв є струменевий принтер. Струменеві принтери друкують чорно-білим або кольоровим і є дуже універсальними; вони можуть друкувати на стандартному папері і на фотопапері.

Покупці повинні з'ясувати кілька речей перед покупкою струменевого принтера. Наприклад, який тип чорнила використовує принтер? Де можна заправити картридж для принтера та, чи чорнильні картриджі принтера все ще виробляються, оскільки їх буде важче та дорожче замінити, якщо вони не є широко доступними.

Швидкість друку також важлива, а також те, чи використовує принтер два або більше картриджів. І нарешті, переконайтеся, що принтер друкує кольоровим, а не лише чорно-білим, якщо для вас це принципово важливо.

Увага до деталей

Для будь-якого вживаного принтера важлива сумісність. Вибираючи вживаний принтер, слід враховувати одну надзвичайно важливу річ. Абсолютно важливо, щоб принтер був сумісний із комп’ютерами, до яких він підключатиметься.

Деякі дуже старі принтери можуть не працювати з новішими операційними системами. Деякі операційні системи мають більше проблем з підключенням до різних типів принтерів. Можуть бути доступні драйвери, які можуть оновити систему та дозволити їй працювати. Знову ж таки, може й не бути.

Покупці повинні визначити, чи буде принтер працювати з їхнім комп’ютером. Якщо цього не зробити, ви можете придбати вживаний принтер, який просто не буде працювати.

Також треба звернути увагу на комплектацію вживаного принтера та можливість купити необхідні додаткові аксесуари для обраної моделі.

Сервісний центр Тех-Ас надає консультації з вибору та покупки б/в принтера, який буде максимально задовольняти ваші потреби, враховуючи такі деталі, як швидкість друку, наявність Wi-Fi чи можливість двостороннього друку та інші важливі функції.


Coded by Cl!cker